KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14299314
nr 1429 9314
Madeleine Pyk
(f. 1934), Sverige
Blandteknik, Signerad, daterad 1979,20x27, yttermått inklusive ram: 30x37 cm
Madeleine Pyk, född 1934 i Stockholm.
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 1 november 2021
kl 19:59:06
29/10 06:19:05
1.500 kr
31/10 01:44:58